« "Slot Machine God" Proverbs 3:9-10 | Main | "Buy Wisdom...whatever it takes" Proverbs 23:23 »

03/09/2010

Comments

Feed You can follow this conversation by subscribing to the comment feed for this post.

dan birch

Awesome topic to blog about!

I think many boys and girls should read this, so they know how to become godly men and women. You and kyra are great examples! who would have thought;)

Katie connett

Amen Dave. This is an important message that many people miss!! Hope all is well with you both!!

Dave Goffeney

Thanks Katie for the encouragement! I hope you are doing well too! I'm glad to get a woman's insight on this.

-Dan, you don't have to down-play a compliment by ending it with a jab... Just say you love us :).

Kyra

So glad you wrote on this topic, too. Thanks for the kind words of encouragement. The more I read Scripture pertaining to women and great books by incredible authors, the more I'm convinced that true Biblical womanhood requires strength, dignity, submission, fear to the Lord and a trust in the Lord's provision and authority in her life. For a single woman, now is the time to practice a spirit of submission and an ability to answer softly---yet with knowledge and truth. We don't have to be aggressive or seductive or manipulative with our words to show we're smart, capable and equally valued by our Creator. Sorry for the rant...but I like this topic :)

Dave Goffeney

Thanks Honey! I love that you went on a little "rant":). I want to see you influencing more and more women...

dan birch

"Coming of Age Kyra" is coming soon to wordpress;)

RoongeKeehone

hosting
Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Jeszcze ściślej mówiąc polega to na "zajęciu" oddaniu do wykorzystania danej pojemności dysku twardego, na której jest dozwolone składować pliki tworzące istote witryn internetowych i albo użyczenie przestrzeni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna wersja hostingu to udzielenie większych obszarów dysku, a nawet całkowitego serwera lub kilku - w charakterze namacalnego nośnika na rzecz dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia przeróżnych postaci wiadomości dostępnych przez Net.Masa usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie chcemy Cię kłamać. Nasze usługi hostingtakże są odpłatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie. Oferujemy hosting na najlepszym poziomie, po najmniejszej możliwej opłacie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Inwitujemy na stronę. Nie mamy na celu Ci wmawiać, że dostaniesz na własność od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednakże możemy zapewnić Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najbardziej opłacalnymi domenami, które możesz znaleźć w Internecie. Aczkolwiek pomimo niewysokich cen za usługi hosting, oferujemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie dowierzasz? Przekonaj się Jeśli tak to już teraz wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się o przwdzie tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz musiał wypłcać dużych pieniędzy za usługi hosting. Dajemy w ofercie dużo zniżek i promocji wyjątkowo dla wiernych, ale i również dla nieznanych jeszcze klientów. Zajrzyj koniecznie na naszą stronę. Zobacz ile jesteś w stanie zaoszczędzić z nami.

sexenvere

PUP Bełchatów - Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
PUP Wieruszków – Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszkowie
PUP Otwock – Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
PUP Pabianice – Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

onelpesophy

http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/ - wigilia

http://pracorada.pl/zyczenia-swiateczne/ - zyczenia swiateczne

http://baterieiakumulatory.com.pl/ - akumulatory


http://baterieiakumulatory.com.pl/baterie/ - baterie

irretreld

Angry Birds

The comments to this entry are closed.